Reklama

poniedziałek, 16 stycznia 2017

Akcja specjalna Internorm: trzecia szyba i okucia antywłamaniowe gratis

Internorm, austriacki producent stolarki okiennej i drzwiowej, przygotował dla swoich odbiorców specjalną zimową ofertę. Od 9 stycznia, przy zakupie dowolnego systemu okiennego, otrzymają oni trzy szyby w cenie dwóch. Wyjątkowa oferta dotyczy także okien HF 410, HF 310, KF 410, KF 500, do których producent dodaje bezpłatnie okucia antywłamaniowe.

Wysoka izolacyjność cieplna, ochrona przed zimnem i jeszcze większe bezpieczeństwo są teraz na wyciągnięcie ręki. Trzyszybowe oszklenie termiczne w systemach okiennych pozwala na znaczące zredukowanie kosztów ogrzewania domu. Izolacyjność cieplna okien Internorm wyposażonych w trzy szyby osiąga rzadko spotykaną na rynku wartość Uw=0,62. Trzecia szyba pozwala na zwiększenie powierzchni szklanych nawet o 40% bez pogarszania bilansu cieplnego budynku. Promocja jest aktualna do 17 marca br.

Oferta skierowana jest nie tylko do osób, które cenią komfort i ciepło, lecz także do inwestorów, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swojego domu.

W naszej zimowej akcji do wybranych modeli kupujący otrzyma okucia antywłamaniowe klasy RC2 bez ponoszenia dodatkowych kosztów – zapowiada Dariusz Olszewski, Dyrektor Sprzedaży w IFTM INTERNORM.

Większość włamań do domów jednorodzinnych odbywa się właśnie przez okno lub drzwi balkonowe. To tradycyjne, bez dodatkowych zabezpieczeń, można pokonać w zaledwie kilka sekund. Szczególnie narażone są okna wychodzące na taras czy balkon

Okucia antywłamaniowe, klejenie szyby do ramy po całym obwodzie, klamka z kluczykiem, szyba antywłamaniowa VSG oraz zastosowanie kontaktronów, to elementy okienne i akcesoria wyraźnie podwyższające bezpieczeństwo domowników – wyjaśnia ekspert.

Źródło: INTERNORM
Foto: INTERNORM