Reklama

wtorek, 13 września 2016

Nowa kampania wizerunkowa firmy KRISPOL na antenie RMF FM

12 września wystartowała kampania radiowa marki KRISPOL na antenie stacji radiowej RMF FM.

W dniach 12 września do 6 listopada b.r. spoty reklamowe firmy KRISPOL będą emitowane blisko 500 razy.

- Wybór stacji RMF FM był podyktowany największą popularnością tego radia oraz historią naszej dotychczasowej współpracy - zaznacza Katarzyna Kozłowska, Kierownik Marketingu KRISPOL. - To najchętniej słuchana stacja radiowa w Polsce, a kampanie emitowane na jej antenie przynoszą nam wymierne efekty- dodaje.

Obecna współpraca z radiem odbywa się w ramach kampanii „KRISPOL – Gwarancja spokoju”, z udziałem Ambasadora marki KRISPOL – Łukasza Piszczka. Nazwisko i głos sportowca będą się pojawiać w spotach. Aby zaakcentować współpracę z nowym Ambasadorem firma wybrała na czas emisji Fakty Sportowe.

- Promocja sportu jest od lat znakiem rozpoznawczym firmy KRISPOL. Dzięki sponsoringowi Faktów Sportowych, emitowanych bezpośrednio po Faktach RMF FM, docieramy z naszym komunikatem do milionów słuchaczy – mówi Katarzyna Kozłowska. – To jedno z naszych licznych działań marketingowych, wspierających działalność Partnerów Handlowych KRISPOL. Ponownie wzmacniamy naszą obecność w mediach w tym momencie roku, w którym zapada wiele ważnych decyzji zakupowych – podkreśla.

Przy zakupie mediów firmę wspiera dom mediowy Media Concept.

Źródło: KRISPOL
Foto: KRISPOL