Reklama

piątek, 8 lipca 2016

FAKRO Partnerem Tour de Pologne

Po raz kolejny firma FAKRO została partnerem Tour de Pologne. Trasa wyścigu będzie przebiegać m.in. przez Nowy Sącz, w którym mieści się siedziba potentata w branży okien dachowych. FAKRO od wielu lat promuje region oraz wspiera różne wydarzenia sportowe.

Tegoroczna edycja wyścigu rozpocznie się 12 i potrwa do 18 lipca. Kolarze wystartują
w Radzyminie, kończąc zmagania w Krakowie. Trzeci etap rowerowych zmagań przeprowadzi ich przez malowniczy Nowy Sącz.

W tym roku partnerstwo FAKRO przyjmie wyjątkowy charakter. Oprócz tradycyjnej obecności brandów marki FAKRO na trasie Zawiercie – Nowy Sącz, kolarz, który jako pierwszy przejedzie przez nowosądecką premię specjalną FAKRO (przy ul. Królowej Jadwigi), otrzyma nagrodę ufundowaną przez producenta. Firma jest bowiem Sponsorem Premii Specjalnej Tour de Pologne 2016.

- Starannie wybieramy wydarzenia sportowe sponsorowane przez FAKRO. Tour de Pologne, podobnie jak Polska Reprezentacja w Piłce Nożnej, dostarczają nam niezapomnianych wrażeń oraz wzbudzają w nas ducha sportowej rywalizacji. To najwyższa sportowa półka. Dbamy o to, by wydarzenia obejmowane przez nas patronatem, korespondowały z międzynarodową siłą i rozpoznawalnością marki FAKRO – mówi Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

FAKRO będzie towarzyszyć uczestnikom Tour de Pologne w każdym mieście, w którym odbędzie się zakończenie poszczególnych etapów trasy. Będzie także kibicować kobietom podczas dwóch etapów peletonu w ramach Tour de Pologne Women, który odbędzie się od 19 do 20 lipca br.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO