Reklama

poniedziałek, 16 listopada 2015

Przytulne poddasze z widokiem na jezioro – FAKRO spełnia marzenia

Marzenie Pana Piotra o słonecznym poddaszu stało się faktem dzięki sponsorom konkursu „Nowoczesne poddasze”, firmom FAKRO i ISOVER.

Konkurs „Nowoczesne poddasze”, organizowany przez czasopismo Murator skierowany był do czytelników planujących wykończenie lub adaptację poddasza w swoim domu. Zgłaszając projekt wymarzonego poddasza należało uzasadnić pomysł i sposób w jaki będzie się użytkowało poddasze.

Zwyciężyło poddasze domu położonego na pagórku z widokiem na jezioro w Dziaduszynie koło Pozezdrza. Zwycięzca konkursu przekonał Jury, że zastosowanie okien dachowych firmy FAKRO oraz ocieplenia Isover nada wnętrzu wyjątkowy charakter oraz odmieni życie domowników.

Firma FAKRO po raz kolejny spełnia marzenia.

- FAKRO jest dzisiaj wiceliderem światowego rynku okien dachowych, a marka FAKRO kojarzy się z najlepszą jakością, bezpieczeństwem i innowacyjnością. Sukcesem trzeba się dzielić. Cieszymy się, że nasze okna wniosą światło w życie pana Piotra i jego rodziny – mówi Renata Damasiewicz, Specjalista ds. Reklamy Medialnej FAKRO.

Laureat nie krył radości ze zwycięstwa w konkursie. Prace nad adaptacją na cele mieszkalne poddasza starego domu już trwają.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO