Reklama

środa, 30 września 2015

ALUPROF Ambasadorem Polskiej Gospodarki

ALUPROF, producent systemów aluminiowych, otrzymał tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Kreator Rozwiązań XXI wieku” w plebiscycie organizowanym przez Business Centre Club. Gala wręczenia nagród odbyła się 23 września br. w "Sali pod kopułą" w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie. Z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Prezesa BCC Marka Goliszewskiego nagrodę odebrał Tomasz Grela, Prezes Zarządu ALUPROF SA.

W VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki” pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki i Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego wyróżnionych zostało 75 polskich przedsiębiorstw, które doskonale radzą sobie na rynkach międzynarodowych, osiągając sukcesy biznesowe. Firma ALUPROF otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku.

ALUPROF to firma o rodzimym kapitale, która doskonale radzi sobie poza granicami kraju, promując polską myśl techniczną i innowacyjność Polaków. Oferując najwyższej jakości systemy aluminiowe dla budownictwa, które cieszą się zainteresowaniem zagranicznych inwestorów, buduje kapitał zaufania dla Polski i ojczystych produktów – mówi Tomasz Grela, Prezes Zarządu firmy.

Plebiscyt „Ambasador Polskiej Gospodarki” organizowany jest przez Business Centre Club. Jego głównym celem jest promocja firm, które mogą pochwalic się wysokimi standardami ekonomiczno-finansowymi oraz dobrymi praktykami biznesowymi w kontaktach zagranicznych. Konkurs adresowany jest do członków BCC. Nagrody przyznawane są w 4 kategoriach: „Eksporter” – promocja polskiej gospodarki poprzez eksport wyrobów czy usług, „Marka Europejska” – wyróżnienie dla firm, których działalność biznesowa jest dobrze znana w Europie, „Partner Firm Zagranicznych” – podejmowanie wspólnych inicjatyw ze spółkami zagranicznymi, co upowszechnia polskie rozwiązania na świecie oraz „Kreator Rozwiązań XXI wieku” – wyraz uznania dla przedsiębiorstw o wysokim stopniu innowacyjności, z sukcesem zdobywających kolejne rynki na świecie.

Źródło: ALUPROF
Foto: ALUPROF