Reklama

piątek, 7 sierpnia 2015

Dobra passa ALUPROF

W oparciu o technologie i wysokiej jakości komponenty firmy ALUPROF, na całym świecie powstają nowoczesne obiekty architektoniczne. Rosnąca popularność produktów przedsiębiorstwa zaowocowała w I kwartale 2015r. wzrostem sprzedaży o 25 procent.

W I kwartale b.r. krajowy rynek budowlany się ożywił. Inwestorzy chętnie sięgali po rozwiązania spółki ALUPROF, która w tym okresie odnotowała w Polsce wzrost sprzedaży o 28 procent. Najwięcej obiektów na bazie aluminiowych systemów przedsiębiorstwa powstaje w Warszawie. Są to m.in.: The PARK IV, Centrum Nowych Technologii, Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, ASTORIA – Warszawa czy Hala Koszyki. Spółka intensywnie działa również we Wrocławiu, gdzie w oparciu o jej rozwiązania realizowane są takie budowle jak: EGAZ Times II, Nicolas Business Center, OMEX Braniborska czy Centrum Handlowe BIELANY II.

Tendencja wzrostowa sprzedaży innowacyjnych rozwiązań ALUPROF widoczna jest także poza granicami kraju. Dynamika sprzedaży utrzymuje się tu na poziomie +22 procent. Największe zainteresowanie produktami polskiego przedsiębiorstwa widoczne jest na rynkach: brytyjskim, czeskim i niemieckim. Na bazie systemów ALUPROF powstaje obecnie wiele prestiżowych realizacji, np. Metropolitan Police Headquarter w Londynie, Biology Park Brno, centrum sportu w Holandii czy kliniki w Niemczech. Na uwagę zasługuje ponadto zawarcie wielu kontraktów w Ameryce. Krajowa myśl techniczna wzbogaci takie inwestycje jak Sky View czy Fulton w Nowym Jorku.

Źródło: ALUPROF
Foto: ALUPROF