Reklama

piątek, 14 sierpnia 2015

Centor – światło pod kontrolą

Jednym ze sposobów na upały jest instalacja rolet. Pomieszczenia, gdzie zastosowano standardowe rolety, często sprawiają jednak wrażenie pustych i niepełnych, dlatego zazwyczaj łączy się w nich rolety z ciężkimi zasłonami i firanami, zaburzając minimalistyczny charakter wnętrz. Jak zatem kontrolować światło wpadające do środka i zapewnić sobie prywatność, nie rezygnując jednocześnie z nowoczesnego charakteru aranżacji?


Ciekawym rozwiązaniem jest system rolet zastosowany w Drzwiach Zintegrowanych Centor. Podobnie jak same drzwi roleta porusza się horyzontalnie, co ułatwia jej wygodne zamykanie i otwieranie. Wystarczy delikatne dotknięcie palcem na dowolnej wysokości, by cieszyć się podmuchami wiatru lub przyjemnym cieniem. Kolejną zaletą rolet jest ich pełne zintegrowanie z ramami drzwiowymi, dzięki czemu stają się niewidoczne, gdy je całkowicie rozsuniemy.

W ofercie Centor znajdziemy rolety zarówno rozpraszające światło, jak i zaciemniające. Te pierwsze, dzięki współczynnikowi otwartości w zakresie 3–5%, ograniczą wpadające do salonu światło. Zaciemniające świetnie sprawdzą się w sypialni i pomieszczeniach, z których korzystają amatorzy kina domowego. Obie wersje są dostępne w trzech stylowych wzorach, z których każdy ma kilkanaście wariantów kolorystycznych. Tak duża różnorodność pozwala na dopasowanie rolet do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu.

Dzięki roletom ukrytym w Drzwiach Zintegrowanych Centor można się cieszyć cieniem, nie rezygnując z komfortu użytkowania i bez uszczerbku na elegancji naszego domu.

Źródło: CENTOR
Foto: CENTOR