Reklama

wtorek, 31 marca 2015

Stoisko targowe na medal

Projekt zabudowy stoiska OKNOPLAST z targów EQUIPBAIE w Paryżu wyróżniono w konkursie Stoisko Roku, organizowanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego. Ideą konkursu jest promocja stoisk, które najlepiej obrazują współczesne tendencje i stylistykę w architekturze stoisk oraz wyznaczanie kierunków rozwoju sztuki wystawienniczej.

Wyraźny przekaz w oszczędnej formie
Prace firm realizujących usługi projektowania i budowy stoisk targowych, które wzięły udział w konkursie były oceniane m.in. pod kątem nowatorskich rozwiązań architektonicznych w wystawiennictwie. Ponadto do kryteriów wliczono zastosowanie nowych technologii i materiałów oraz nowoczesnej myśli wystawienniczej, z uwzględnieniem aspektów marketingowych. Jury pod przewodnictwem prezesa Rady PIPT Przemysława Trawy oceniło piętnaście złożonych projektów i wyłoniło czterech zwycięzców. Zdobywcą brązowego medalu został projekt Marty Pietruchy z Meliński Minuth wykonany dla firmy OKNOPLAST na targi EQUIPBAIE, które odbyły się w Paryżu w listopadzie zeszłego roku. Jury doceniło dostosowanie środków przekazu do przesłania stoiska – elegancję, minimalizm i spójność przekazu, zgodnie z trendem we współczesnym designie.

- Z satysfakcją przyjęliśmy wiadomość o tym, że stoisko grupy OKNOPLAST znalazło się w pierwszej trójce konkursu organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Targowego. Stanowi to dla nas potwierdzenie najwyższej jakości usług oferowanych przez firmy, z którymi współpracujemy. Jesteśmy świadomi, że targi to ważne miejsce spotkań, dlatego zależało nam, aby stoisko OKNOPLAST było platformą zachęcającą do interakcji i dialogu z naszymi odbiorcami – mówi Grzegorz Filipek, dyrektor handlowy Oknoplast.

Zwycięzcy wyznaczają trendy
Nagradzane w kolejnych edycjach prace zostają włączone do kanonu wystawienniczego i wyznaczają trendy, które można następnie obserwować w pokonkursowych realizacjach.

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST