Reklama

czwartek, 26 lutego 2015

FAKRO nagrodzone tytułem Budowlanej Firmy Roku 2014

FAKRO nagrodzone tytułem Budowlanej Firmy Roku 2014
12 lutego odbyła się Gala Buildera, podczas której nagrodzono najlepsze firmy. Decyzją Redakcji i Rady Programowej miesięcznika Builder wśród laureatów znalazła się również firma FAKRO, której przyznano tytuł Budowlanej Firmy Roku 2014. Ponadto, wyróżnienie w kategorii Osobowość Branży otrzymał Prezes i współzałożyciel FAKRO, Ryszard Florek.

Nagrodzona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2014, FAKRO, to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie.

- Firma FAKRO od zawsze stawia na innowacyjność. Na rzecz rozwoju produktów pracuje ponad stu inżynierów. FAKRO to firma, która do wielu krajów świata eksportuje nie tylko okna dachowe, ale także myśl twórczą polskich inżynierów. Ten tytuł to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, potwierdzenie rzetelności, innowacyjności i jakości, którą reprezentuje nasza firma. – wyjaśnia Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

Osobowość Branży to wyróżnienie przyznawane szefom firm za efektywne zarządzanie, poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, przedsiębiorczość i intuicję biznesową, a także wspieranie ważnych dla rozwoju branży inicjatyw. W tym roku przyznano je Ryszardowi Florkowi. Prezes i współzałożyciel FAKRO nie poprzestał na rozwijaniu firmy, ale w trosce o rozwój polskiej wspólnoty ekonomicznej powołał Fundację Pomyśl o Przyszłości. Propagując wiedzę na temat gospodarki i mechanizmów wolnorynkowych, pragnie zainteresować Polaków ekonomią obywatelską.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO