Reklama

czwartek, 5 lutego 2015

FAKRO na targach BAU

AKRO na targach BAU
Podczas tegorocznych targów BAU w Monachium swoją ofertę zaprezentowało blisko dwa tysiące wystawców z 42 krajów. Wśród nich nie zabrakło także firmy FAKRO, znanego producenta okien dachowych.

Goście stoiska FAKRO mogli zapoznać się z gamą produktów do dachów płaskich, okien dachowych i wyłazów. Sporym zainteresowaniem cieszyło się otwierane elektrycznie okno do dachów płaskich typu DEF, łączące funkcjonalność i doskonałe parametry termoizolacyjne. Firma zaprezentowała także markizę Solar – innowacyjne rozwiązanie pozwalające na skuteczną ochronę poddasza przed nagrzewaniem. Na stoisku targowym można było obejrzeć okno balkonowe FGH-V Galeria i superenergooszczędne okno FTT U8 Thermo.

FAKRO, które specjalizuje się także w produkcji schodów strychowych i już jest numerem dwa na świecie, przedstawiło swój nowy produkt - energooszczędne schody strychowe LWT. Odwiedzający z zaciekawieniem oglądali ponadto okno dachowe o podwyższonej osi obrotu wykonane z PVC, w okleinie koloru sosny z markizą AMZ sterowaną za pomocą iPhona w technologii Bluetooth.

FAKRO uczestniczyło w targach w Monachium po raz 10. W tym roku stoisko firmy odwiedziło prawie 5 tysięcy osób.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO