Reklama

czwartek, 9 października 2014

Kampania medialna DAKO we Francji i w Belgii

Dako eksport Belgia i Francja
DAKO rozpoczęło działania marketingowe w branżowej prasie i na portalach internetowych poświęconych budownictwu we Francji i w Belgii. Promocja DAKO ma na celu budowanie znajomości marki w tych krajach.

Reklamy i artykuły poświęcone marce DAKO ukazują się m.in. w kolejnych numerach francuskich pism L’Echo de la Baie, Verre; Protections, Verres, Menuiserie Actualite i Maison Francaise oraz w serwisach verreetprotections.com, lechodelabaie.fr, cotemaison.fr, verre-menuiserie.com. Pośród belgijskich mediów znajdują się natomiast pisma Menuiserie, Construction, Tu batis, je renoveBeter i Je vais construire et renover oraz serwisy internetowe menuiserie.pmg.be, jevaisconstruire.levif.be, ikgabouwen.knack.be, knack.be, levif.be i jevaisconstruire.levif.be.

- Chcemy przybliżyć klientom indywidualnym kupującym nasze produkty oraz potencjalnym partnerom biznesowym charakter naszej marki i podkreślić wysoką jakość naszych wyrobów – wyjaśnia Joanna Ogorzałek, dyrektor Działu Eksportu Fabryki Okien DAKO.

Warto podkreślić, że Fabryka Okien DAKO została w 2014r. laureatem corocznego konkursu na Najlepszego Eksportera do Francji, zorganizowanego przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Paryżu.

Źródło: DAKO
Foto: DAKO