Reklama

czwartek, 11 września 2014

Promocje w Krispol

Krispol Promocje
Producent bram, okien i rolet - Krispol zaprasza do skorzystania z wrześniowych ofert. Promocje można połączyć, odnosząc korzyści jednocześnie przy zakupie napędów do bram, silników do rolet zewnętrznych i produktów okleinowanych.

Komfortowa obsługa garażu przy pomocy pilota w ramach promocji dostępna jest w korzystnej cenie. Kupując napęd wraz z segmentową bramą garażową, zapłacimy za napęd 299,00 zł netto. Oferta, ważna jest do 10 października 2014r.

Przy zakupie automatycznych rolet zewnętrznych marki Krispol można skorzystać z rabatu 25 procent na silniki elektryczne sterowane przełącznikiem klawiszowym umieszczonym na ścianie. Oferta ważna do 30 września 2014r. lub do wyczerpania zapasów.

Także do końca września obowiązuje promocja ,,40 oklein w jednej cenie”. W jej ramach wszystkie okleiny trafiły do najtańszej grupy cenowej. Oferta obejmuje ponad 40 wzorów, w tym wiele drewnopodobnych. Jednakowa oferta oklein dla wszystkich produktów dla domu marki Krispol (bramy garażowe, okna PVC, rolety zewnętrzne, drzwi wejściowe) umożliwia dopasowanie poszczególnych elementów stolarki. W ofercie promocyjnej znajdziemy m.in. okleinę „Sosna antyczna”. Ten unikalny wzór jest dostępny wyłącznie w ofercie Krispolu.

Szczegóły promocji dostępne są w punktach sprzedaży Krispol.

Źródło: Krispol
Foto: Krispol